Bodovanje

Ime
Klub
P1
P2
P3
P4
P5
P6
Uk.
Rang
DamianVaraždin 118115100271010721
MihaelVaraždin-Jug15100251010702
IvanVaraždin 118115100251010703
NolaVaraždin 118115100251010703
HelenaVaraždin 118115100251010703
AntonioVaraždin 118115100241010694
Lea MariaVaraždin 118115100241010694
BornaVaraždin 118115100221010675
NikšaPrelog1510028100636
Gabriela EvaVelika Gorica1510027010627
LaraZagreb Zrinjevac 1510026010618
VitoVinkovci 1937.1510026100619
PetraVinkovci 1937.15100251006010
EmaVaraždin 118115002410105911
KarloZagreb Sesvete1510528005812
EditaVaraždin-Jug01002810105812
NikaVaraždin-Jug01002710105713
LovroVaraždin-Jug01002610105614
IlijaVaraždin-Jug15100211005614
RokoVaraždin 118101002510105515
RobertZagreb Sesvete1510525005516
LauraČakovec1510525005517
VanaZagreb Sesvete1510525005517
IvorVaraždin-Jug01002410105418
FilipVaraždin01002410105419
DunjaSisak1510029005420
MislavVaraždin 118101002410105421
AnamarijaVelika Gorica1510028005322
PatricijaZagreb Medvedgrad1500280105323
CarmenHvar1510027005224
LucijaRijeka1510027005225
FranoRijeka1510027005225
KarloPožega1510027005226
LorenaVinkovci 1937.0105270105226
AnabelZagreb Medvedgrad1510027005227
MislavVelika Gorica1510026005128
IvanHvar1510026005129
KuzmaHvar1510026005129
AndroHvar1510026005129
VeronRijeka-Sv. Vid1510025005030
JanaVelika Gorica1510025005030
TonkoHvar1510025005031
NikolinaZagreb Sesvete0105250105032
Gabriel KristijanSisak1510024004933
AntonijaHvar1510024004933
ElenaZagreb Sljeme1510024004934
MiaZagreb Medvedgrad0100290104935
BarbaraSisak1510023004836
VeronikaSisak1510022004737
EnaSlavonski Brod1510021004638
UnaVaraždin 11810002610104639
FrankaHvar0100260104640
FranVelika Gorica1510021004640
DeaDubrovnik0100251004541
MatejSisak1510019004442
HelenaPrelog0100221004243
KarloŠibenik150026004144
OtonVelika Gorica1510015004045
IvanaKrapina010525004046
IvanaZagreb Sesvete010524003947
AnaZagreb Sesvete010524003948
Ivan JosipZagreb International010028003849
MatijaŠibenik010028003849
FilipZagreb Sesvete150518003850
ANTONIASplit Novi010027003751
PetraRijeka010027003752
MiaKarlovac010027003753
NikoZagreb Donji Grad010026003654
LucijaŠibenik010026003655
MARTINASplit Novi010025003556
PaulinaSisak010025003556
LucijaSplit010025003557
MarkoSisak010024003458
MarinVelika Gorica010023003359
EmaRijeka010021003160
DomagojSisak010021003161
VitoZadar15105-003062
LauraVelika Gorica00029002963
LedaVaraždin 118100025002564
FrankaŠibenik000-00065
AndreaZagreb Kaptol000-00066
JakobVaraždin-Jug000-00067
NikaVaraždin-Jug000-00068
LukaBjelovar000-00069
LisaZagreb 1242000-00070
1 - 85

Opis bodovanja

P1 - Sudjeluje li kandidat prvi put u kratkoročnoj Rotary razmjeni? 15
P3 - Jesu li roditelji voljni, u slučaju potrebe, primiti sudionike hrvatskih kampova? 10
P4 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji jednodnevnih aktivnosti u programima razmjene mladih? 5
P5 - Ocijena motivacijskog pisma 30
P6 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji višednevnih aktivnosti u programima razmjene koje uključuju smještaj i noćenje? 10
P7 - Je li kandidat član Interact, Rotaract ili Rotex kluba? 10