Bodovanje

Ime
Klub
P1
P2
P3
P4
P5
P6
Uk.
Rang
DamianVaraždin 118115100271010721
MihaelVaraždin-Jug15100251010702
HelenaVaraždin 118115100251010703
IvanVaraždin 118115100251010703
NolaVaraždin 118115100251010703
Lea MariaVaraždin 118115100241010694
AntonioVaraždin 118115100241010694
BornaVaraždin 118115100221010675
NikšaPrelog1510028100636
Gabriela EvaVelika Gorica1510027010627
LaraZagreb Zrinjevac 1510026010618
VitoVinkovci 1937.1510026100619
PetraVinkovci 1937.15100251006010
EmaVaraždin 118115002410105911
EditaVaraždin-Jug01002810105812
KarloZagreb Sesvete1510528005812
NikaVaraždin-Jug01002710105713
IlijaVaraždin-Jug15100211005614
LovroVaraždin-Jug01002610105614
RokoVaraždin 118101002510105515
RobertZagreb Sesvete1510525005516
LauraČakovec1510525005517
VanaZagreb Sesvete1510525005517
IvorVaraždin-Jug01002410105418
FilipVaraždin01002410105419
DunjaSisak1510029005420
MislavVaraždin 118101002410105421
AnamarijaVelika Gorica1510028005322
PatricijaZagreb Medvedgrad1500280105323
CarmenHvar1510027005224
FranoRijeka1510027005225
LucijaRijeka1510027005225
KarloPožega1510027005226
LorenaVinkovci 1937.0105270105226
AnabelZagreb Medvedgrad1510027005227
MislavVelika Gorica1510026005128
KuzmaHvar1510026005129
IvanHvar1510026005129
AndroHvar1510026005129
JanaVelika Gorica1510025005030
VeronRijeka-Sv. Vid1510025005030
TonkoHvar1510025005031
NikolinaZagreb Sesvete0105250105032
Gabriel KristijanSisak1510024004933
AntonijaHvar1510024004933
ElenaZagreb Sljeme1510024004934
MiaZagreb Medvedgrad0100290104935
BarbaraSisak1510023004836
VeronikaSisak1510022004737
EnaSlavonski Brod1510021004638
FranVelika Gorica1510021004639
FrankaHvar0100260104639
DeaDubrovnik0100251004540
MatejSisak1510019004441
HelenaPrelog0100221004242
KarloŠibenik150026004143
OtonVelika Gorica1510015004044
IvanaKrapina010525004045
IvanaZagreb Sesvete010524003946
AnaZagreb Sesvete010524003947
MatijaŠibenik010028003848
Ivan JosipZagreb International010028003848
FilipZagreb Sesvete150518003849
ANTONIASplit Novi010027003750
PetraRijeka010027003751
MiaKarlovac010027003752
NikoZagreb Donji Grad010026003653
LucijaŠibenik010026003654
PaulinaSisak010025003555
MARTINASplit Novi010025003555
LucijaSplit010025003556
NikaVaraždin-Jug15100-1003557
MarkoSisak010024003458
MarinVelika Gorica010023003359
EmaRijeka010021003160
DomagojSisak010021003161
VitoZadar15105-003062
LauraVelika Gorica00029002963
UnaVaraždin 118100026002664
LedaVaraždin 118100025002565
LovroZagreb Maksimir 1500-001566
FilipSplit Plus1500-001567
FrankaŠibenik000-00068
AndreaZagreb Kaptol000-00069
JakobVaraždin-Jug000-00070
LukaBjelovar000-00071
LisaZagreb 1242000-00072
Lorena KarlaZagreb Medvedgrad000-00073
1 - 88

Opis bodovanja

P1 - Sudjeluje li kandidat prvi put u kratkoročnoj Rotary razmjeni? 15
P3 - Jesu li roditelji voljni, u slučaju potrebe, primiti sudionike hrvatskih kampova? 10
P4 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji jednodnevnih aktivnosti u programima razmjene mladih? 5
P5 - Ocijena motivacijskog pisma 30
P6 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji višednevnih aktivnosti u programima razmjene koje uključuju smještaj i noćenje? 10
P7 - Je li kandidat član Interact, Rotaract ili Rotex kluba? 10