Bodovanje

Ime
Klub
P1
P2
P3
P4
P5
P6
Uk.
Rang
DamianVaraždin 118115100271010721
MihaelVaraždin-Jug15100251010702
HelenaVaraždin 118115100251010703
NolaVaraždin 118115100251010703
Lea MariaVaraždin 118115100241010694
AntonioVaraždin 118115100241010694
BornaVaraždin 118115100221010675
NikšaPrelog1510028100636
Gabriela EvaVelika Gorica1510027010627
LaraZagreb Zrinjevac 1510026010618
VitoVinkovci 1937.1510026100619
IvanVaraždin 118115100250106010
PetraVinkovci 1937.15100251006011
EmaVaraždin 118115002410105912
EditaVaraždin-Jug01002810105813
KarloZagreb Sesvete1510528005813
NikaVaraždin-Jug01002710105714
IlijaVaraždin-Jug15100211005615
LovroVaraždin-Jug01002610105615
LedaVaraždin 118101002510105516
RokoVaraždin 118101002510105516
RobertZagreb Sesvete1510525005517
LauraČakovec1510525005518
VanaZagreb Sesvete1510525005518
IvorVaraždin-Jug01002410105419
FilipVaraždin01002410105420
DunjaSisak1510029005421
MislavVaraždin 118101002410105422
AnamarijaVelika Gorica1510028005323
PatricijaZagreb Medvedgrad1500280105324
CarmenHvar1510027005225
FranoRijeka1510027005226
LucijaRijeka1510027005226
KarloPožega1510027005227
LorenaVinkovci 1937.0105270105227
AnabelZagreb Medvedgrad1510027005228
MislavVelika Gorica1510026005129
IvanHvar1510026005130
AndroHvar1510026005130
KuzmaHvar1510026005130
JanaVelika Gorica1510025005031
VeronRijeka-Sv. Vid1510025005031
TonkoHvar1510025005032
NikolinaZagreb Sesvete0105250105033
AntonijaHvar1510024004934
Gabriel KristijanSisak1510024004934
ElenaZagreb Sljeme1510024004935
MiaZagreb Medvedgrad0100290104936
BarbaraSisak1510023004837
VeronikaSisak1510022004738
EnaSlavonski Brod1510021004639
UnaVaraždin 11810002610104640
FrankaHvar0100260104641
FranVelika Gorica1510021004641
DeaDubrovnik0100251004542
MatejSisak1510019004443
HelenaPrelog0100221004244
KarloŠibenik150026004145
OtonVelika Gorica1510015004046
IvanaKrapina010525004047
IvanaZagreb Sesvete010524003948
AnaZagreb Sesvete010524003949
Ivan JosipZagreb International010028003850
MatijaŠibenik010028003850
FilipZagreb Sesvete150518003851
ANTONIASplit Novi010027003752
PetraRijeka010027003753
MiaKarlovac010027003754
NikoZagreb Donji Grad010026003655
LucijaŠibenik010026003656
MARTINASplit Novi010025003557
PaulinaSisak010025003557
LucijaSplit010025003558
MarkoSisak010024003459
MarinVelika Gorica010023003360
EmaRijeka010021003161
DomagojSisak010021003162
LauraVelika Gorica00029002963
FrankaŠibenik000-00064
AndreaZagreb Kaptol000-00065
JakobVaraždin-Jug000-00066
1 - 81

Opis bodovanja

P1 - Sudjeluje li kandidat prvi put u kratkoročnoj Rotary razmjeni? 15
P3 - Jesu li roditelji voljni, u slučaju potrebe, primiti sudionike hrvatskih kampova? 10
P4 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji jednodnevnih aktivnosti u programima razmjene mladih? 5
P5 - Ocijena motivacijskog pisma 30
P6 - Je li klub-sponzor sudjelovao u organizaciji višednevnih aktivnosti u programima razmjene koje uključuju smještaj i noćenje? 10
P7 - Je li kandidat član Interact, Rotaract ili Rotex kluba? 10